Coachtalks4U olarak, Şehir Üniversitesinde tea&talk davetiyle öğrenciler ile buluştuk

19 Mart 2018 Pazartesi akşamı 19:00’da Şehir Üniversitesi Dragos Kampüsünde tea&talk konuğu olarak öğrenciler ile buluştuk.

Coachtalks4U ekibimiz , ben Tuna Aktuna ile birlikte, Efkan Varım, Ertay Örmen ve Yunus Emre Şentürk’den oluşuyor.

Hepimizin ortak özelliği ICF (International Coach Federation) üyesi ünvanlı profesyonel koçlar olarak, koçluk kültürünü benimsemiş insan odaklı bireyler olmamız. Amacımız insanların potansiyelini ortaya çıkarabilmesi için farkındalık yaratmak, yeteneklerini keşfetmesi, performansını arttırabilmesini sağlamak.

İnsanların hayatlarında hayal ettikleri yaşama erişerek mutlu insanlar olabilmelerinin her yaşta mümkün olduğunu düşünüyoruz. Bu niyetle yola gönüllü olarak yola çıktık.

Seminerimizde öğrencileri dinledik, onları anlamaya çalıştık. Gençlerin sorularını aldık, onlara sorular sorduk, birlikte düşündük bilgi paylaşımı yaptık, eğlendik ve öğrendik.

Saat 19:00 da başlayan seminerimiz oldukça keyifli geçti, saat 21:30’da kampüsten çıktık, öğrenciler çok ilgi gösterdiler. Seminer sonrasında plaketler ile birlikte adımıza ağaç dikildiği ile ilgili sertifikalarımızı verdiler.

Sevgili öğrencilerin ve öğretim üyelerinin ilgilerinden dolayı çok emnun olduk. Nisan ayında iki farklı üniversiteden davet aldık. Yakında bilgilerini ileteceğim.

Gençler ile birlikte olmak harika, güçlü hayat enerjisi veriyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir